Open Close

Phone: 07824709194   Phone: 07966495641

Breadcrumbs

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od kilku lat. Przez cały ten czas stworzyliśmy profesjonalne, nowoczesne oraz stylowe tarasy, różnego rodzaju konstrukcje, garaże i zadaszenia tarasów. Staramy się wspierać Państwa zarówno przed rozpoczęciem inwestycji jak i po jej zakończeniu i przez czas użytkowania. Nawiązując z nami współpracę, zapewniają sobie Państwo kompleksową i fachową usługę, maksimum spokoju, oraz gwarancje należytego wykonania prac. Zapewniamy bezpłatny pomiar i wycenę, pomoc i doradztwo w wyborze i sposobie wykonania Państwa zleceń. Na całym etapie współpracy celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, zapewniamy wykonanie każdego zlecenia szybko, w terminie, przystępnych cenach i najwyższej jakości.

Firma Tom-Bud specjalizuje się w budowie tarasów drewnianych i kompozytowych, zadaszeń tarasów, balkonów drewnianych,elewacji, garażów, wiat, altan i wszelkiego rodzaju konstrukcji z drewna litego i klejonego. Taras drewniany to naturalne piękno i wspaniałe rozwiązanie dla każdego domu i ogrodu. Doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne rozwiązania, jak i projekty tradycyjne. Taka konstrukcja nie tylko wtapia się w przydomową zieleń, ale również tworzy kawałek dodatkowej przestrzeni, z której może korzystać cała rodzina, a zadaszenie pozwala funkcjonować na tarasie od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Tarasy drewniane wspaniale komponują się z elementami wykończenia domu i roślinami w ogrodzie. Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę to, że budowa tarasu drewnianego jest wyjątkowo szybka, a deski tarasowe są stosunkowo tanie, to nic tylko ruszyć do pracy. Drewno ma wiele zalet i właściwości, które sprawiają, że tarasy drewniane są coraz częściej wybierane. Jeśli i Państwo chcieliby stać się właścicielami takiego tarasu, to świetnie Państwo trafili!

O nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od kilku lat. Przez cały ten czas stworzyliśmy profesjonalne, nowoczesne oraz stylowe tarasy, różnego rodzaju konstrukcje, garaże i zadaszenia tarasów. Staramy się wspierać Państwa zarówno przed rozpoczęciem inwestycji jak i po jej zakończeniu i przez czas użytkowania. Nawiązując z nami współpracę, zapewniają sobie Państwo kompleksową i fachową usługę, maksimum spokoju, oraz gwarancje należytego wykonania prac...

Gdzie jesteśmy

Nasze adresy:

1. Ognica 52 Dobrzany
2. Stargard Szczeciński, ul. Łużcka 6/4
3. Szczecin - ul. Zakole 63/20

Telefony:

+48 508 062 880
+48 507 791 483

tarasy-drewniane@wp.pl